Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

Beltan Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak daha düzenli ve güvenilir bir taşınma için bütün detayları düşündük. Hizmetimiz hakkında merak ettiklerinizi bu başlık altında toplamaya karar verdik.

nakliye asansörü

Asansörlü Nakliyat

Evinizin Balkonuna Kuracağımız Modüler Asansörlü Taşımacılık Sistemimizle. Bina Merdivenlerinin Dar ya da Alçak olması Sorun olmaktan çıkıyor. Firma Olarak Asansörlü Taşımacılık hakkında daha geniş bir bilgi almak için burayı tıklayınız.


Paketleme

Mutfak, Vitrin eşyaları ve bunlar gibi küçük ve narin eşyalarınızın, toplu ve güvenilir bir biçimde taşınması için yapılan paketleme hizmeti, güvenli ve sistemli bir taşınma için en gerekli aşamalardan biridir. Firma olarak paketleme hizmetimiz hakkında daha geniş bir bilgi alabilmek için burayı tıklayınız.


Ambalajlama

Koltuk, Vitrin, Beyaz eşya gibi paketler içine sığma imkanı olmayan eşyalarınızın, taşınma sırasındaki olası olumsuzluklara karşı muhafaza etmesi için taşınma sırasında olmazsa olmaz olarak kabul ettiğimiz bir hizmet aşamasıdır. Firmamızın ambalajlama aşamasının hassasiyeti hakkında bilgi almak için burayı tıklayınız.


Montajlama

Gardırop, yatak başlığı, çocuk odası ranzası, yaşam ünitesi, yemek masası gibi tek parça halinde taşınamayacak büyüklükte ve Modüler (Sökülmeye ve kurulmaya uygun olan) eşyalarınızın taşınabilecek ve nakliye aracına problemsiz yerleştirilebilecek ebatlara bölünmesi ve yeni evinize arzu ettiğiniz yerine kurulumu hizmetidir. Ayrıntılı bilgi alabilmek için burayı tıklayınız.


Taşıma Ekibimiz

Evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde her şeyden önemlisi Sizin yani Ailenizin Evinin Eşyalarını Taşıdığımız Bilincidir. Firmamızın bünyesindeki çalışanlarımız, yetenek, birikim ve tecrübeli olmalarının yanında her şeyden önemlisi ahlaki yapılarına da son derece dikkat edilmektedir.