paketleme

Paketleme

Evden Eve Nakliyat anında mutfak, vitrin içlerindeki küçük ve narin eşyaların toplu ve güvenilir bir biçimde taşınması için yapılan işleme paketleme diyoruz

Paketleme sırasında önemli olan; taşınacak eşyaların türü, hassasiyeti ve neye karşı muhafaza edilmesiyle ilgili sınıflara ayırmak ve her sınıf için ayrı paketleme yöntemiyle toplu ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktır. Giyim, kitap, bilgisayar malzemesi ve Bardak Tabak  gibi eşyalarınız farklı paketler içine konularak taşınır. Böylelikle yeni evinize taşındığınızda eşyalarınız bir düzen içinde evinize yerleştirilir. bir kargaşaya mahal verilmez.

Beltan Evden Eve Nakliyat olarak Ev Eşyası taşınması sırasında yaptığımız paketleme hizmetinde, Mutfak Vitrin Eşyaları gibi kırılma olasılığı yüksek eşyalarınız ayrı ayrı sarılarak toplu bir şekilde muhafaza edilmesi için Koli ya da Karton Varillere konularak muhafaza edilmektedir. Koli içine yaptığımız paketler İzmir evden eve nakliyat hizmeti bittiğinde yeni evinizde kalırken, karton varillerin içine yaptığımız paketleme taşınma için daha az bir maliyetle olur fakat iş bitiminde varilleri evinizin uygun yerlerine boşaltarak geri alıyoruz.

Askılı elbiselerinizin tozlanma ya da kırışma gibi olumsuzlukları önlemek amacıyla firmamızın her aracında bulunan askılı elbise taşıma dolabı sayesinde önüne geçilerek, itinalı bir şekilde özenle taşınmaktadır.

Yataklarınızın tozlanması ya da yırtılması gibi olumsuzlukları önlemek amacıyla, her nakliye aracımızda bulunan özel yatak koruyucu kılıflarımız sayesinde önüne geçilerek yataklarınızda diğer bütün eşyalarınız gibi özenli bir şekilde taşınmaktadır

Beltan Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak bir değil bütün eşyalarınız bizim için önemlidir. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli bir referans olduğunu asla unutmuyoruz. Taşınmaya yönelik bütün detayları düşünerek saygıyla emirlerinizi beklemekteyiz.