Montajlama

Mobilya montajcılığı nedir?

Gardırop, yatak başlığı, çocuk odası ranzası, yaşam ünitesi gibi tek parça halinde taşınamayacak büyüklükte ve Modüler (Sökülmeye ve kurulmaya uygun olan) eşyalarınızın taşınabilecek ve nakliye aracına istiflenebilecek ebatlara bölünmesi ve yeni evinize arzu ettiğiniz yerine kurulumu hizmetidir.

Mobilya montajında nelere dikkat edilmelidir?

Mobilya montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey söktüğünüz parçanın sıralaması ve o parçaya bağlantılı ve destek alarak duran bir başka parçanın olmadığını iyi araştırmaktır. Farkında olmadan yanlış bir parçanın sökülmesi sonucu kendinize ve mobilyanıza ciddi şekilde zararlar verebileceğiniz için Beltan Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak, tam bu noktada bu işi yılların tecrübe ve birikimine sahip olan personelimize bırakmanızı önemle tavsiye ederiz.

Montajı yapılacak mobilya nasıl olmalıdır?

Montajını yapılmasını istediğiniz mobilyanız modüler yani taşınabilecek ebatlara bölünebilen ve kurulabilen bir yapıda olmalıdır. Evinizin gömme gardıropları gibi Marangozluk zanaatıyla evinizin duvarının ölçüsüne göre tasarlanmış, tutkalla yapıştırılmış ve çivilerle birbirine sabitlenmiş bir mobilya modüler değildir dolayısıyla sökülmeye uygun yapıda değildir.